Ванна кімната без туалету — це хороше рішення?
На перший погляд ванна кімната, з якої «виселено» туалетне обладнання, здається просторішою і відкриває більше можливостей аранжування. Окремий туалет гарантує також інтимність під час гігієнічних дій. Однак таке рішення не позбавлене серйозних вад, особливо, коли на ванну кімнату і туалет надані невеликі приміщення. Тоді виникають два тісних приміщення, які не до кінця виконують свою роль.
На окремий туалет не слід погоджуватись, якщо в призначеному для нього приміщенні немає місця на розміщення хоча б маленького рукомийника. Інакше кожен хто користується туалетом буде змушений увійти у ванну кімнату, щоб помити руки, що, у свою чергу, важко назвати зручним або гігієнічним.
Декоративні стінки замість стін
Замість поділу невеликого приміщення на два окремих, варто обміркувати аранжування сукупності таким чином, щоб тим, хто користується туалетною частиною забезпечити інтимність, а іншим — можливість вільно користуватися іншими пристроями у ванній кімнаті. Чудовою ідеєю буде спорудження декоративних стінок відокремлюють різні зони у ванній кімнаті та розміщення унітазу в місці непомітному при відкритих дверях. Іншим рішенням може бути виділення туалетного приміщення в самій ванній кімнаті і відділення його від решти приміщення склоблоками або легкими дверима.